سلام دوستان

میخوام یه مسئله ای رو در مورد زیرنویسای سایت بگم بهتون،

ساب ها همنطور ک میدونید از چنل بی تی اس آی ار 7 یا کوکی لندر و یا . هستن ک منبعشون مشخصه بعضی هام ک خود تیم کره این لاواستار ترجمه کرده.

امروز داشتم تو چنل بی تی اس آر ار میگشتم و اخبار رو دنبال میکردم ک یدفه ای دیدم یه اطلاعیه گذاشته درمورد سایت هایی ک ساب هارو بدون اجازه بر میدارن و اسمش رو عوض میکنن و . خلاصه تذکر دادن ک لینکارو عوض کنید وگرنه ما توی چنل سایتتون رو معرفی میکنیم! و بعدش گفتن ک سایت کره این لاواستار ساب هارو بدون اجازه برداشته و لینک کرده و اسمش هم عوض کرده و وقتی ما بهشون گفتیم، پیگیری نکردن و بلاک کردن!!!(خداوکیلیی جداا؟؟ ://///)

یه شوک عظییم بهم وارد شد و کلی تعجب کردم. به ادمینش پیام دادم ک من ادمین سایتم تذکری ندیدم!! خلاصه حرف زدیم و بهش گفتم خودتون توی چنل لینک نکرده بودین و چون لینکی نداشت ما خودمون با لینک خودمون گذاشتیم!! وگرنه ما اسم رو عوض نکردیم و ب هیچ عنوان قصد سو استفاده از زحمات کسی رو نداشتیم! گفتن لینکا تو وبلاگن و باید از اونجا میگرفتین، در صورتی ک سایتشون خیلی دیر ب دیر آپدیت میشه و همینطور من خودم شخصا متوجه وبلاگشون نشده بودم. بهم گفت ک تمام لینکارو باید عوض کنم، حدود 100 قسمت ران و پشت صحنه و ویلایو بون وویاج دیگ میدونید چقدر سخت و وقت گیره عوض کردنشون. از اونجایی ک از بحث کردن و اینا خوشم نمیاد احترام گذاشتم و گفتم ک لینک ها عوض میشن! و اینطور هم میشه.

لینک زیرنویسایی ک از کانال بی تی اس آی آر7 برداشته شد، تعویض میشن دوستان!

همونطور ک میدونید ما تیم ترجمه داریم برای لایو هایی ک ترجمه نمیشن، اپیزود ها و بمب ها!! چون فقط همینا هستن تیم ترجممون کوچیکه

اما امروز با ادمین جیسوگ تصمیم گرفتیم ک تیم ترجمه رو بزرگتر کنیم و خودمون ران ها و . رو ترجمه کنیم!

برای اینکار نیاز داریم ب افرادی ک ترجمه خوب و روون دارن، علاقه دارن و همینطور وقت آزاد ک خیلی مهمه!!

ترجمه نباید کلمه ب کلمه و نامفهموم باشه و اینک روش حوصله ب خرج داده شده باشه!

همونطور ک میدونید اینا برنامه های پرطرفدارن و سابشون باید زود آماده بشه تقریبا همون شب نهایتا تا فرداش باید حاضر باشه، با اینک کانال ها تا فرداش معمولا ساب رو تحویل میدن باز از کامنتا ک پشت هم سراغ ساب رو میگیرن میتونید بفهمید چقدر مردم منتظرن

خلاصه اگ تمایل ب همکاری دارید و از پسش بر میاید، آی دی تلگرامتونو برام بفرستین یا شمارتون رو. بهتون پیام کیدم و صحبت میکنم.

الان صریح میگم ک اگ وسطاش میخواین جا بزنین از اول شروعش نکنین

اگر کسی هم هست ک ترجمه بلد نیست اما زمان بندی و ادیت ساب رو بلده، در صورت تمایل میتونه ب تیممون بپیونده

مرسی ک این همه حرف رو خوندین و تو این سایت کنارمونین

لاو یووو سو مااچ آرمییی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها